Integrity - הלוואות,מימון,אשראי,לעסקים - יועץ משכנתאות

 

Integrity

הלוואות מימון ואשראי
לעסקים

 יועץ משכנתאות
 
צוות יועצי המשכנתאות בחברת אינטגריטי מתמחה למעלה מעשור שנים במתן פתרונות מימון, הלוואות לעסקים ויעוץ בנושא משכנתאות. הצוות המנוסה שלנו בנה עבורכם מסלול אישי לייעוץ בנושאי משכנתאות ומימון תוך ליווי אישי על ידי יועץ משכנתאות המכיר מקרוב את הפתרונות המוצעים ע"י הבנקים למשכנתאות.
 
נטילת משכנתא על ידי בני זוג או משפחה נחשבת לאחת ההחלטות הכלכליות החשובות בחיי המשפחה ותלווה אתכם במשך שנים רבות. היכרות השוק על ידי יועץ משכנתאות מאפשרת לכם לנצל את הידע והניסיון של איש מקצוע מטעמנו המסוגל לבצע סקירת מצב אשר בסופה יוכל להשיג עבורכם את המשכנתא האטרקטיבית ביותר בתנאים הטובים ביותר.
 
כל חיסכון אשר יושג על ידי יועץ משכנתאות יתבטא הלכה למעשה בחסכון ניכר בסכום ההחזר החודשי למשך שנים רבות. חסכון זה אשר יושג על ידי יועץ משכנתאות יכול להגיע לסכומים משמעותיים של עד עשרות אלפי שקלים.
 
 
למה רוב האנשים חוששים מהליך בדיקת קבלת משכנתא?
 
רוב האנשים אשר פונים לבנקים למשכנתאות כדי לבקש משכנתא ולקבל מידע, מוצאים עצמם לבד, ללא שום ידע כלכלי ומקצועי מול פקידי בנק מניפולטיביים ואנשי שיווק מנוסים אשר יגישו לכם שפע של נתונים סטטיסטיים, מספרים וטבלאות מחקר שגם כלכלן או רואה חשבון מנוסה היה הולך לאיבוד מול המספרים ומתקשה להשתלט ולקבל החלטה ראויה.
 
מי צריך יועץ משכנתאות?
 
רבים מהגולשים אשר פנו לחברתנו כדי להיעזר ביועץ משכנתאות, סיפרו על תסכול רב, חוסר בידע והבנה כלכלית תוך הרגשת חוסר אונים אשר עולים ומלווים אותם במשא ומתן מול פקידי הבנקים השונים למשכנתאות.
 
יועץ משכנתאות ומחלקת המחקר שלנו יצרו עבורכם את המסלול הקל והמהיר לקבלת משכנתא המיועד ל:
 
·         בני זוג ומשפחות אשר יכולים לגשת בעצמם לבד לבנק ולקבל משכנתא -  במקרה זה יועץ משכנתא יוכל להשיג עבורכם תנאי משכנתא טובים יותר ואחוזי מימון גבוהים יותר.
·         בני זוג ומשפחות בעלי הגבלות שונות ( צ'קים חוזרים, בעיות אשראי וכו') אשר לא יוכלו לקבל משכנתא במידה ויפנו בעצמם לבנק למשכנתאות. במקרה זה, אם יפנו לאחד הבנקים ובקשתם לקבלת משכנתא תדחה, הרי שהם "שרפו" את עצמם באותו בנק ואז גם יועץ משכנתאות לא יוכל לעזור. לגבי פונים אלו אנו יכולים להשיג משכנתא אשר ללא מעורבותו של יועץ למשכנתאות לא היו יכולים לקבל.
 
יועץ משכנתאות בלתי תלוי מטעמנו יבדוק עבורכם את:
 
-          מסלולי המשכנתאות המוצעים בבנקים למשכנתאות.
-          מסלולי הריבית השונים בבנקים למשכנתאות.
-          ציפיות לשינוי בריבית הפריים.
-          ציפיות לשינויי במדד.
-          השפעת שערי מטבעות זרים על המשכנתא.
-          בדיקת אפשרויות פירעון מוקדם ללא קנס
-          מעבר עתידי לסלולי משכנתא אטרקטיביים.
-          מחזור משכנתא וכדאיותה.
 
אנו יוצאים מנקודת הנחה ששינוי או שיפור קל בכל פרמטר הנלקח בחשבון יכול לשנות בצורה מהותית את עלות המשכנתא ותנאיה לאורך שנים תוך חסכון כספי ניכר.
 
מעבר לניסיון הרב והידע המקצועי אשר צברנו אנו מקיימים קשרי עבודה הדוקים ואישיים עם המנהלים האחראים בבנקים ומול פקידי המשכנתאות אשר מעוניינים לגייס אתכם כלקוחות מרוצים.
אין ספק כי שירות של יועץ משכנתאות יחסוך לכם זמן רב, הרבה כסף ולא מעט עוגמת נפש ותסכול רב.
 
מה כולל שירות יועץ משכנתאות
 
יועץ למשכנתא יקשיב וילמד את הצרכים המיוחדים של כל לקוח ומשפחה וביחד אתכם יבנה לכם את תוכנית המימון האישית המועדפת בהתאם למטרות שנקבעו על ידכם.
 
-          יועץ משכנתאות יבדוק את בקשתכם לקבלת מימון למשכנתא.
-          בחינה ואבחון של צרכי המשכנתא תוך הגדרת יעדים ומטרות.
-          בחינת גובה ההלוואה הדרושה.
-          סקירת מצב חשבון הבנק ובדיקת דפי העו"ש.
-          בדיקת כושר ההשתכרות בהתאם לתלושי המשכורת.
-          תכנון החזרי המשכנתא בהתאם ליכולת של כל לווה.
-          בדיקת מסלולים שונים לקבלת משכנתא בבנקים למשכנתאות, חברות מימון וביטוח תוך התאמה אישית לפי הצרכים והיכולות שלכם.
-          מכרז ריביות מול הבנקים השונים.
-          בדיקת ביטוח המשכנתא ומציאת מסלול אטרקטיבי.
-          יועץ משכנתא ילווה, ינהל משא ומתן וייצג אתכם מקצועית מול אנשי המקצוע ומול הבנקים השונים למשכנתאות.
-          איסוף כל הנתונים, הגשת דו"ח השוואת משכנתאות בין הבנקים השונים.
-          ניתוח הדו"ח לצורך קבלת החלטה נכונה.
-          שקיפות מלאה.
-          יחס אישי.
-          דיסקרטיות מוחלטת.
-          טיפול שוטף עד קבלת משכנתא.
 
צוות יועצי המשכנתא שלנו מורכב מאנשי מקצוע מובילים אשר לאורך שנים יצר יחסי עבודה מעולים עם הבנקים למשכנתאות ועם המנהלים האחראים בבנקים. יועץ משכנתאות המכיר מקרוב את מרבית אנשי המקצוע בתחום יוכל לדאוג לצרכים האישיים שלך ולייצג אותך נאמנה מול הבנקים למשכנתאות.
 
 
 
מחפשים משכנתא בהליך מהיר, אמין וזול?
 
המעוניינים לקבל משכנתא תוך ליווי מקצועי של יועץ משכנתאות בלתי תלוי, מוזמנים לפנות אלינו באמצעות בקשת משכנתא ואנו נדאג לטפל בבקשתכם באמינות, במהירות וביעילות מרבית.
 
 
 
 
 
למידע נוסף: מדריך משכנתא למידע רלוונטי בנושא נטילת משכנתא חדשה ומחזור משכנתא קיימת.

   |