מי צריך הלוואות לעסקים?

הלוואות לעסקים | הלואוות חוץ בנקאיות

בקשת הלוואות לעסקים

ארגונים רבים במשק הישראלי מבקשים לקבל הלוואות לעסקים לצורך צמיחה עסקית והגדלת העסק ו/או לגייס ולהגדיל את מסגרת אשראי כפתרון מיידי למצוקת אשראי ושיפור תזרים המזומנים בעסק.

רבים מהארגונים מנסים לגייס הלוואות לעסקים באופן עצמאי וללא ליווי של איש מקצוע תוך פניה לבנקים איתם הם עובדים באופן שוטף. להפתעתם הם מגלים כי הדרך לקבלת הלוואות לעסקים עשויה להיות מתישה, ארוכה ורצופה בלא מעט מכשולים ובקשות.

חלקם של הארגונים אשר פנו לקבלת מידע או הגישו בקשה מסודרת עבור הלוואות לעסקים נדרשו לעבור סדרת דרישות דרקוניות ולא הגיוניות תוך תהליך מיון ארוך אשר כולל זמן המתנה של כ – 3 חודשים ולפעמים יותר. התוצאה הנה שחלק מהארגונים פשוט אינם מאושרים לקבלת הלוואה וחלקם האחר מתייאש ומוותר על כוונתו לגייס אשראי ו/או הלוואה לעסק.

הלוואות לעסקים משמשות לא מעט ארגונים כמנוף כלכלי וכפתרון מיידי למצוקת מזומנים זמנית. באמצעות הלוואות לעסקים ארגונים רבים יכולים להקצות משאבים כלכליים להגדלת ולצמיחת העסק מבלי לפגוע בתזרים המזומנים הקיים. בשנה החולפת המצב הכלכלי והמיתון במשק העולמי יצרו מצוקת אשראי עולמית ומקומית כאשר לא מעט בנקים החמירו והקשיחו את תנאי האשראי ללקוחות עסקיים וכן את תנאי קבלת הלוואות לעסקים עד מצב אבסורדי שללקוחות עסקיים קשה לגייס מימון ולקבל הלוואה לעסק.

קבלת הלוואות לעסקים באמצעות גורם חיצוני מתווך

בשנים האחרונות קמו והתפתחו חברות כלכליות המעניקות יעוץ כלכלי, סיוע ועזרה לעסקים קטנים ובינוניים לגיוס הון, לקבלת והגדלת אשראי וכן בהגשת בקשות לקבלת הלוואות לעסקים. כל זאת באמצעות מגוון גדול של מקורות מימון בנקאיים וחוץ בנקאיים לגיוס מימון, אשראי ולקבלת הלוואות לעסקים.

חברות הייעוץ אמורות לבצע ולנהל את "העבודה השחורה" עבור לקוחות עסקיים ובתי עסק המעוניינים לקבל הלוואות לעסקים ולגייס הון, תוך ליווי אישי של בית העסק ע"י אנשי מקצוע מנוסים אשר יעזרו לכם למצוא את תוכנית המימון הטובה ביותר על פי הצרכים והדרישות של כל בית עסק. למעשה באמצעות גורם חיצוני מתווך יש לנו פריבילגיה המאפשרת לנו לפנות במקביל למספר גורמים, כגון: בנקים, קרנות סיוע, גופים חוץ בנקאיים, חברות ביטוח, קרנות ממשלתיות, עמותות ציבוריות ומשקיעים (אנג'לים) פרטיים וכך לבדוק במקביל מול כל גוף איזו תוכנית מימון יש ביכולתו להציע לנו.

שיטה זו מאפשרת לנו לבחון בו זמנית מספר רב של הצעות לגיוס הון והלוואות לעסקים תוך ביצוע השוואה רוחבית לתוכניות המימון השונות והתנאים הנדרשים המוצעים ע"י כל אחד מהגופים הללו. משמע אנחנו מקצרים את משך תהליך הבדיקה והחיפוש כאשר אנשי המקצוע מלווים אתכם יד ביד בכל שאלה ובקשה.

בסופו של תהליך הבדיקה בעל עסק יקבל לידיו תיק מסודר לפי ההצעות האטרקטיביות ביותר מבחינה כלכלית, ריביות, מועדי החזר, התניות, ערבויות וכל מה שנדרש.

מרגע זה הרגע המיוחל לאישור הלוואות לעסקים הולך ומתקצר כאשר אתם נהנים לכל אורך הדרך מליווי מקצועי אישי, אמין, מהיר ונטול בירוקרטיה.